رای به سایت :
1242
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج مقداد
پنجشنبه 02 اسفند 1397 -
عربستان، شاه ماهی بزرگ آمریکا
عربستان، شاه ماهی بزرگ آمریکا

آیا تجهیزات نظامی عربستان روزی به دست ایران خواهد رسید؟
calendar
تاریخ : 1397/02/22 - 13:15
source
منبع : حوزه 227
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج مقداد ، پژوهشگر مسائل سیاسی در رابطه با رخدادهای اخیر در عربستان یادداشتی را در اختیار سایت قسم قرار داد که بدین شرح می باشد:

* عربستان، شاه ماهی بزرگ آمریکا


رژیم سعودی که مدتی است شمشیر کینه و وحشی گری خود را از رو بسته است از هیچ گزندی نسبت به جمهوری اسلامی و هم پیمانانش ( حزب الله ، بسیج مردمی عراق و سوریه و...) کوتاهی نمی کند که این خود یکی از دلایل ساده لوحی و بی تجربگی آنان است.
مدتی بعد از انقلاب مردم ایران در سال 1357 که صدامِ جنایتکار با حمایت همه جانبه ی بلوک غرب و شرق به خاک ایران تجاوز کرد دیدیم که ملت شجاع ایران توانست سیلی محکمی به دهان متجاوزان بزند و آنان را به عقب براند.
بر اساس آمارهای بین المللی رژیم بعث برای حمله به ایران حدود 560 میلیارد دلار هزینه کرده است، در حالیکه اگر این مقدار پول را به نرخ امروز محاسبه کنیم مقدار آن سر به فلک می کشد. البته بحمدلله آن همه خریدِ سلاح، مهمات و تدارکات برای حمله به ایران یک حُسن جالب داشت، اینکه گویی آن سلاح و تجهیزات برای این خریداری شده بود که بعنوان غنیمتی گرانبها روزی در اختیار جمهوری اسلامی قرار گیرد.
این امر خود تجربه ای است که متأسفانه بعضی از کشورهای عربِ منطقه خود را از دستیابی به آن محروم کرده اند.
حال می بینیم که رژیم سعودی در سال 2015 حدود 80 میلیارد دلار هزینه صرف سلاح و تجهیزات خود کرده است و رتبه بزرگترین وارد کننده اسلحه در جهان را به خود اختصاص داده است. این میزان هزینه نه تنها پیشرفت و رونق اقتصادیِ دشمنان قسم خورده ی اسلام را تقویت می کند بلکه ناامنی و افراطی گری را در سطح منطقه ای که مرکز اسلام ناب محمّدی (ص) است را نیز افزایش می دهد.
اکنون شیطان بزرگ یعنی آمریکا، رژیم سعودی را بعنوان شاه ماهیِ بزرگ خود در منطقه می داند که تا هر زمان برایش سود دهی داشته باشد خون آن را بمکد، تا جائیکه با اتمام خونش این رژیم  به      زباله دان تاریخ بیفتد.
ما هم طبق تجربه گرانبهایی که از دفاع مقدس بدست آورده ایم پیش بینی می کنیم که خرید این مقدار سلاح و تجهیزات با این هزینه های هنگفت توسط رژیم سعودی گویی برای این است که انشاالله روزی در اختیار جمهوری اسلامی قرار گیرد و بعنوان غنیمت به دست سپاهیان اسلام بیفتد.

«و من الله توفیق و علیه التکلان»


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 19704


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج مقداد        منطقه 10        محله زنجان جنوبی        عربستان        آمریکا        پول                            

مطالب مرتبط