رای به سایت :
1243
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج مقداد
جمعه 03 اسفند 1397 -
سردار غیب‌پرور: امروز دشمن آرایش جنگی به خود گرفته/ مراقب باشیم کوچه و خیابان دست ضدانقلاب و منافقان نیفتد
سردار غیب‌پرور: امروز دشمن آرایش جنگی به خود گرفته/ مراقب باشیم کوچه و خیابان دست ضدانقلاب و منافقان نیفتد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه امروز دشمن آرایش جنگی به خود گرفته، گفت: هرچند مطالبه‌گری از ویژگی‌های انقلاب است و مردم باید از مضوع حق صحبت کنند اما باید مراقب بود کوچه و خیایان به دست ضد انقلاب و منافقان نیفتد.
calendar
تاریخ : 1397/04/11 - 20:12
source
منبع : تسنیم
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج مقداد ، به نقل از تسنیم، سردار غلامحسین غیب‌پرور در مراسم افتتاح 200 واحد مسکونی مددجویان زلزله‌زده استان کرمانشاه با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی نعمتی بی‌بدیل از جانب خداوند است و دشمن از این موضوع ناراحت است اظهار داشت: مردم سال‌های طولانی در کنار مقام معظم رهبری برای انقلاب ایستادند و این انقلاب که به نقطه قوت مستضعفان عالم تبدیل شده دشمنی‌های آن نیز بی‌نظیر است.

وی با بیان اینکه نظام استکبار در مقابل انقلاب اسلامی آرایش جنگی گرفته است عنوان کرد: از روزی که آمریکا این عهدشکن بی‌منطق و دزد قداره‌بند سرگردنه ایستاده از برجام خارج شد دشمنی او عیان‌تر شد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خطاب به مسئولان کشور از جمله قوه مجریه، مقننه و قضاییه گفت: دشمن آرایش جنگی به خود گرفته است و ما نیز باید متناسب با این شرایط آرایش بگیریم.

غیب‌پرور بیان کرد: کسی که به بهانه مشکلات و فقدان آب در خرمشهر قهرمان اسلحه به دست می‌گیرد آن را نمی‌توان به عنوان مطالبه‌گر از موضع حق ارزیابی کرد.

وی با اشاره به اینکه مشکلاتی در کشور وجود دارد و ما نیز در کنار مردم از موضع حق آن را مطالبه می‌کنیم افزود: نظام مدیریتی کشور باید خودباوری بیشتری داشته باشد و دشمن را ببیند زیرا دشمنی دشمن عریان شده است و از هیچ اقدامی فروگذار نمی‌کنند و صحنه جنگ اقتصادی را به صورت تمام عیار برای ما رقم زده‌اند.

غیب‌پرور با بیان اینکه در کشور ما کمبود و محدودیتی وجود ندارد گفت: مشکللات داخلی را کتمان نمی‌کنیم اما باید اذعان کرد بخشی از اوضاع اقتصادی کشور متوجه دشمنی‌‌ها و توطئه‌های دشمن است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: دشمن را بیش از گذشته باور کنیم زیرا ملت ما سلحشور، بزرگ و غیور است و ارادت خود را در راه اسلام به صورت مکرر ثابت کرده و با گذشت 40 سال پشت سر مقام معظم رهبری ایستادند اما دشمن این را نمی‌پذیرد.

وی با اشاره به اینکه باداشتن ایمان دشمن نمی‌تواند آسیبی به ما بزند اظهار کرد: رئیس جمهور خودسر، خام و اسرائیل دوست و کودک‌کش آمریکا ادعا کرد که ایران چهل سالگی انقلاب را نخواهد دید اما به فضل خدا 400 سالگی انقلاب نیز جشن گرفته می‌شود.

غیب‌پرور با بیان اینکه انوار انقلاب تمام دنیا را فراگرفته است گفت: مشکلات داخل کشور رفع می‌شود امام مردم باید مراقب دشمن باشند که از احقاق حق و مطالبه‌گری موج‌سواری نکند و هرچند مطالبه‌گری از ویژگی‌های انقلاب است و مردم باید از مضوع حق صحبت کنند اما باید مراقب بود کوچه و خیایان به دست ضد انقلاب و منافقان نیفتد.

وی با اشاره به اینکه از طرف تولیت آستان قدس رضوی به هر کدام از 200 واحد افتتاح شده امروز دو میلیون تومان بایت تجهیز تعلق می‌گیرد اظهار کرد: زلزله کرمانشاه دلخراش بود و دل همه را داغدار کرد اما براساس سخنان مقام معظم رهبری به یک فرصت تبدیل شد و خیران از تمام نقاط کشور حضور پیدا کردند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 5103


tags
   خبر قسم        سایر محتوا قسم        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج مقداد        استان ها        کردستان        سردار غیب‌پرور        سرپل ذهاب        منافقان        ضد انقلاب                    

مطالب مرتبط