رای به سایت :
1245
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج مقداد
پنجشنبه 05 ارديبهشت 1398 -
جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست آیت‌الله موحدی‌کرمانی تشکیل شد
جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست آیت‌الله موحدی‌کرمانی تشکیل شد

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، مجمع تشخیص مصلحت نظام امروز شنبه با حضور اعضاء و به ریاست آیت‌الله محمدعلی موحدی‌کرمانی تشکیل جلسه داد.
calendar
تاریخ : 1397/06/24 - 15:54
0
محبوب  
رای به خبر :

آیت الله موحدی کرمانی با تسلیت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی، تعمق در قیام اباعبدالله الحسین (علیه السلام) را نیاز جوامع اسلامی و همه آزادی خواهان دنیا دانست و گفت: فهم عمیق این حقیقت که در نظام هستی ارزش والایی وجود دارد که برای آن می‌بایست از جان و مال و فرزندان و همه امتیازات مادی گذشت، یکی از اهداف مهم بزرگداشت واقعه کربلا است و آن ارزش بزرگ تعبد الهی و التزام به دین و تکالیف الهی است.

وی افزود: فهم عمیق و معرفت حقیقیِ مخاطبانِ پیام سَرور و سالار شهیدان نسبت به قیام آن حضرت موجب می‌شود تا در کارزار بین حق و باطل در هر زمان و مکانی، از جان و مال خود بگذرند و اگر این توفیق برای کسی مهیا شود به مقام محمود که در زیارت عاشورا آن را خداوند متعال مسألت می‌کنیم نایل می‌شود.

براساس این گزارش در ادامه این جلسه تبصره ۱ ماده ۵ لایحه حفاظت و بهره برداری از منابع ژنتیکی کشور اختلافی مابین مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان مطرح گردید که پس از بحث و بررسی و اظهار نظر‌های موافق و مخالف، اعضای مجمع نظر مجلس را به عنوان مصلحت با بیش از دوسوم آرا و برای مدت ۱۰ سال به تصویب رساندند.

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج مقداد ،


انتهای پیام /


tags
   خبر قسم        خبر قسم        مصاحبه قسم        ناحیه مقاومت بسیج مقداد        منطقه 10        محله بریانک        نهضت روشنگری        مقداد                                    

مطالب مرتبط