رای به سایت :
1241
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج مقداد
شنبه 29 دي 1397 -
در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی صورت گرفت؛ ارائه گزارش ساماندهی بانک ها و موسسات اعتباری
در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی صورت گرفت؛ ارائه گزارش ساماندهی بانک ها و موسسات اعتباری

در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی به ریاست رئیس‌جمهور ارائه گزارش ساماندهی بانک ها و موسسات اعتباری بررسی شد.
calendar
تاریخ : 1397/06/24 - 16:02
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج مقداد ، اعضای شورای عالی هماهنگی اقتصادی در جلسه روز شنبه، ضمن بررسی تحولات بازار ارز، ضرورت مقابله با عملیات جنگ روانی و جوسازی‌های کاذب علیه مصالح اقتصادی کشور  را مورد تاکید قرار دادند. 

این جلسه که با حضور اعضا و به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی تشکیل شد؛ با توجه به اقدامات خصمانه دولت آمریکا برای کاهش فروش نفت ایران و کارشکنی در مناسبات بانکی خارجی، از همه دستگاه‌ها خواسته شد که در جهت حمایت از ابتکارات وزارت نفت و تقویت بانک مرکزی اقدام نمایند.

شورای عالی هماهنگی اقتصادی در این جلسه پس از  گزارش سازمان برنامه و بودجه در خصوص اعتبارات وزارت بهداشت و درمان ، بر ضرورت حمایت از تولیدکنندگان داخلی دارو و تجهیزات پزشکی، تأکید کرد و طرح تسریع در پرداخت بدهی واحدهای درمانی را مورد تصویب قرار داد.

اعضای شورای عالی هماهنگی اقتصادی همچنین پیشنهادات وزارت نفت در مورد تنوع روش‌های عرضه و فروش نفت را  مورد بررسی و تصویب قرار دادند.

 گزارش مربوط به ساماندهی بانک‌ها و مؤسسات اعتباری نیز در این جلسه ارائه و در راستای اصلاح نظام بانکی کشور و صیانت از سپرده‌های مردم، تصمیمات لازم اتخاذ شد. 


انتهای پیام /


tags
   خبر قسم        خبر قسم        مصاحبه قسم        ناحیه مقاومت بسیج مقداد        منطقه 10        محله بریانک        نهضت روشنگری        مقداد                                    

مطالب مرتبط