رای به سایت :
1245
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج مقداد
پنجشنبه 05 ارديبهشت 1398 -
گزارش میدانی از بازار ارز /معامله‌گران و صرافان چه پیش‌بینی‌ای دارند؟
گزارش میدانی از بازار ارز /معامله‌گران و صرافان چه پیش‌بینی‌ای دارند؟

مروز در خیابان فردوسی تا پیش از ساعت 13 نرخ‌ دلار بر روی تابلوی صرافی‌ها 13 هزار و 950 تومان برای فروش و 13 هزار و 800 تومان برای خرید بود.
calendar
تاریخ : 1397/06/24 - 16:20
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج مقداد ،قیمت دلار نسبت به روز پنجشنبه تغییر آن‌چنانی نداشته و امروز معامله‌گران و صرافان می‌گویند روند رو به صعود است.

معامله‌گران نیز دلار را با متوسط قیمت حدود ۱۴ هزار تومان برای فروش و ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان برای خرید معامله می‌کنند.

ازدحام در بازار به نسبت روز‌های قبل کم‌تر است و معاملات مثل هفته گذشته بیرون از صرافی‌ها انجام می‌شود.

پیش‌بینی نرخ دلار همچنان برای فعالان عرصه‌ بازار ارز کار سختی است و نمی‌توانند درباره نرخ‌های روز بعد نظر قاطعانه‌ای بدهند.

یکی از صرافی‌های اول خیابان فردوسی می‌گوید:« ثابت بودن نرخ دلار در یکی دو روز گذشته می‌تواند خوشحال کننده باشد اما از جهتی بازار باید انتظار بالا رفتن ناگهانی قیمت ارز را هم داشته باشد.»

یکی از کسانی که خریدار دلار است به یارانه‌های ارزی که دولت پرداخت می‌کند اشاره کرده و می‌گوید:« ایکاش برای همه امتیاز دلار ارزان قایل می‌شدند تا مردم راحت‌تر سفر کنند و این حجم از فشار دلار ۱۴ هزار تومانی را به دوش نکشند.»

در مجموع به نظر می‌رسد معامله‌گرها روزهای آرامی را پشت سر می‌گذارند و همچنان از خریداران دلار استقبال قابل توجهی می‌کنند. استقبال معامله‌گران از فروشنده‌های دلار مبین امیدواری آنها به نوسان دیگر ارزی است. با این حال در پیش‌بینی قیمت دلار عوامل مختلفی نقش دارند که در تحلیل روند حرکت نرخ ارز نمی‌توان این عوامل را نادیده گرفت.


انتهای پیام /


tags
   خبر قسم        خبر قسم        مصاحبه قسم        ناحیه مقاومت بسیج مقداد        منطقه 10        محله بریانک        نهضت روشنگری        مقداد                                    

مطالب مرتبط