رای به سایت :
1159
محبوب
حوزه 213 فتح
ناحیه مقاومت بسیج مقداد
یکشنبه 01 ارديبهشت 1398 -
نیروهای داعش به نمایندگی از عربستان به عراق حمله می کنند/ دختر صدام از تکریت خارج شد و به آمریکا فرار کرد
ریسان از فرماندهان سپاه بدر عراق:

نیروهای داعش به نمایندگی از عربستان به عراق حمله می کنند/ دختر صدام از تکریت خارج شد و به آمریکا فرار کرد

یکی از فرماندهان سپاه بدر عراق گفت: در آزاد سازی تکریت دختر صدام و الدوری حضور داشتند و آخرین خبر ما این است که او به وسیله آمریکایی ها به صورت هلی برن از تکریت خارج شده و به آمریکا رفته است.
calendar
تاریخ : 1394/02/14 - 16:33
source
منبع : بسیج پرس
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش خبرنگار قسم نشست خبری رونمایی از «مستند روز ناتمام من و فرمانده» با حضور سرگرد ریسان از فرماندهان عملیاتی حشرالبعثی عراق و محسن اسلام زاده سازنده این مستند در خبرگزاری تسنیم برگزار شد.

در ادامه ریسان از فرماندهان سپاه بدر عنوان کرد: امروز مردم عراق در معرض تهاجم وحشیانه نیروهای تکفیری قرار گرفته اند و اصحاب رسانه نقش بسزایی برای پرده برداری از این جنگ را دارند.

وی افزود: داعشی ها آنقدر ترسو هستند که توان ادامه جنگ را ندارند و انشاالله سرنوشت این جنگ به نفع عراقی ها تمام می شود.

نیروهای تکفیری به نمایندگی از عربستان  به عراق حمله  کرده اند

وی در رابطه با نقش عربستان در عراق گفت: امروز اگر عربستان به یمن حمله هوایی کرده است، نیروهای تکفیری به نمایندگی از عربستان  به عراق حمله زمینی کرده اند. اکثر نیروهای تکفیری از عربستان، مصر و لیبی به عراق آمده اند و به نمایندگی از عربستان می جنگند.

وی در پاسخ به این سوال که "این جنگ به واسطه دشمن مشترک در بین شیعه و سنی چه تاثیری در شکل گیری وحدت در عراق داشته است"، عنوان کرد: اگر عراق را از نزدیک مشاهده کنید هیچ نشانه ای از اختلاف بین شیعه و سنی نمی بینید واین تبلیغات رسانه های دشمنان است که حرف از اختلاف می زنند.
 

نیروهای بعثی طرح تاسیس داعش را در عراق ریخته اند

ریسان با بیان این که نیروهای بعثی طرح تاسیس داعش را در عراق ریخته اند افزود: در آزاد سازی تکریت صحبت هایی از حضور دختر صدام و الدوری در تکریت زده می شد و ما هم می نشیدیم دختر صدام به همراه الدوری در تکریت بوده است و آخرین خبر ما این است که او به وسیله آمریکایی ها به صورت هلی برن از تکریت خارج شده و به آمریکا رفته است.

در تاریخ 8 فرودین ماه امسال سرگرد رییسان از فرماندهان عملیاتی حشر البعثی عراق و محسن اسلام زاده سازنده مستند «روز ناتمام من و فرمانده » که برای به تصویر کشیدن چگونگی آزاد سازی تکریت به عراق سفر کرده بود براثر اصابت خمپاره نیروهای داعشی مجروح می شوند.

انهای پیام//


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 4554


tags
   ریسان        سپاه بدر        بسیج عراق                    

مطالب مرتبط