رای به سایت :
1159
محبوب
حوزه 213 فتح
ناحیه مقاومت بسیج مقداد
چهارشنبه 29 اسفند 1397 -
عملیات گسترده تروریست‌ها در غرب استان حلب شکست خورد
عملیات گسترده تروریست‌ها در غرب استان حلب شکست خورد

ائتلاف گروه‌های تروریستی مختلف، دیشب (سه‌شنبه) تلاش کرد در عملیات گسترده چندین شهرک تحت کنترل نیروهای مقاومت را اشغال کند که شکست خورد و با تلفات بسیار مجبور به عقب‌نشینی شد.
calendar
تاریخ : 1395/02/01 - 20:48
source
منبع : خبرگزاری فارس
2
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 213 فتح  ناحیه مقاومت بسیج مقداد ،به نقل از فارس،  از شب گذشته (سه شنبه) گروهی متشکل از «جبهة الشامیة»، «احرارالشام»، «جبهة النصرة»، «اجناد الشام » و گروههای دیگر... حملات وسیعی را از چند محور علیه مواضع نیروهای سوری و مقاومت در حومه غربی شهرک‌های «برنة»، «زیتان»، «خان طومان»، «الخالدیة»، «العزیزیة» واقع در حومه غربی و جنوب غربی استان حلب آغاز کردند که با هوشیاری نیروهای سوری و مقاومت در همان لحظات اولیه مقابل تروریست‌ها ایستادگی کردند و درگیری چند ساعته تا اوایل صبح امروز ادامه داشت.

به گزارش فارس، این درگیری‌ها بیش از 40 کشته و زخمی از گروه‌های تروریستی در بر داشت و همچنین 2 تانک و 3 خودروی مجهز به دوشکا مربوط به تروریست‌ها منهدم شد.

تروریست‌ها سرانجام اوایل صبح با خسارت مالی و جانی زیاد مجبور به عقب‌نشینی به مناطق خود شدند و هیچ‌گونه پیشروی در این عملیات برای تروریست‌ها ثبت نشد.

در حال حاضر آرامش نسبی در منطقه برقرار می‌باشد و یگان موشکی و توپخانه‌ای ارتش و مقاومت در حال حاضر مواضع تروریست‌ها را در شهرک و ارتفاع العیس و منطقه «ایکاردا» واقع در حومه غربی استان حلب بشدت مورد هدف قرار می‌دهند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 12862مطالب مرتبط