رای به سایت :
68
محبوب
حوزه 220 میثاق
ناحیه مقاومت بسیج مقداد
چهارشنبه 29 اسفند 1397 -
هیأت عاشقان ولایت
هیأت عاشقان ولایت

هیأت عاشقان ولایت با حضور سرمربی محترم خانم نخجیروانی برگزار گردید.
calendar
تاریخ : 1396/07/24 - 14:30
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 220 میثاق  ناحیه مقاومت بسیج مقداد ،هیأت عاشقان ولایت امروز با حضور سرمربی محترم حوزه 220 میثاق خانم نخجیروانی و اعضای شورای حوزه برگزار گردید.

خانم نخجیروانی سخنرانی خود را با موضوع ایثار و فداکاری ایراد نمودند که خلاصه ای از نکات صحبت های ایشان در پایین آمده است:

ویژگی بارز خانواده ی قرآنی ایثار و گذشت است,اگر این روحیه در ما نهادینه شود میتوانیم از عزیزانمان هم بگذریم,همانطور که اربابمان امام حسین ع از کودک شش ماهه خود و زن و فرزندانشان گذشتند.

در جواب کسانی که در رابطه با الگوپذیری از امامان میگویند:" امام علی ع کجا و ما کجا! حضرت فاطمه س کجا و ما کجا! ما نمیتوانیم مثل آنها رفتار و زندگی کنیم!! " باید گفت امثال شهید حججی نشان دادند و این را ثابت کردند که با ایثار و ازخودگذشتگی میشود شبیه اهل بیت شد.

باید با توسل به اهل بیت و شهدا و همچنین کار عملیاتی سعی کنیم برای اطرافیان و زیرگروه های خود مربی باشیم,مربی یعنی تربیت کننده نه صرفا آموزش دهنده,یک مربی خوب ابتدا باید خود را تربیت کند آنوقت تمام اعمال و رفتار ما میشود کار تربیتی

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 15433


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        حوزه 220 میثاق        منطقه 10        محله هاشمی        عاشقات ولایت        ایثار    

مطالب مرتبط