پایگاه مقاومت بسیج یاسر
 
یکشنبه 29 مهر 1397 -

رای به سایت :
1417
محبوب
صفحه نخست ›› دین و اندیشه ›› حوزه 227 آل طه ›› پایگاه مقاومت بسیج یاسر
8
محبوب  
رای به خبر :
پیام تبریک فرمانده پایگاه مقاومت بسیج یاسر به مناسبت ولادت حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق (ع)
پیام تبریک فرمانده پایگاه مقاومت بسیج یاسر به مناسبت ولادت حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق (ع)

بزرگی رسالت بذل شده بر روح و روان پیامبر اکرم (ص) از سوی خدای باری تعالی وظیفه سنگین و خطیری بود که آغاز آن از بت شکنی و مخدوش نمودن چهره جهل و کج فهمی عرب دوران جاهلیت شکل گرفت.
calendar
تاریخ : 1396/09/14 - 07:56

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج یاسر  حوزه 227 آل طه  ناحیه مقاومت بسیج مقداد ،فرمانده پایگاه مقاومت بسیج یاسر ، با صدور پیامی ولادت حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق (ع) را تبریک گفت.

متن کامل پیام به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
میلاد سفیر صلح و دوستی، مبشر حکمت و لطف الهی حضرت محمد (ص) وپرچمدار طریقت ولایت علوی حضرت امام جعفر صادق (ع) مبارک باد.
 
بزرگی رسالت بذل شده بر روح و روان پیامبر اکرم (ص) از سوی خدای باری تعالی وظیفه سنگین وخطیری بود که آغاز آن از بت شکنی و مخدوش نمودن چهره جهل و کج فهمی عرب دوران جاهلیت شکل گرفت. ندای اسلام از سرزمین عربستان آغاز شد از لابه لای عقاید شوم انسان آن روز، روح برادری ،کرامت ، مساوات و یکتاپرستی برزبان مبارک آخرین رسول خدا جاری بود، پیامبری که تمامی ابعاد وجودش درس بود. همزمانی و تقارن این میلاد فرح بخش با ولادت ریاست مذهب تشیع، ششمین پرچمدار آسمان ولایت علوی خوش تقارن و مبارک زمانی است .
 
حلول عید بزرگ میلاد حضرت محمد مصطفی (ص) را به تمامی شیعیان تبریک عرض نموده و امید دارم با طلب یاری خواستن از لطف الهی شاهد حلول مودت هر چه بیشتر شیعه و سنی و شکسته شدن هر چه زودتر نقاب نفاق بین مسلمانان و حذف چهره چرک داعش و اسلام ستیزان درسراسر گیتی باشیم.

حسن جعفری
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج یاسر

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 6988
مرتضی زیادزاده


مطالب مرتبط